Jak wiązać duży szal zimowy?

Jak wiązać duży szal zimowy?

Wiązanie zimowego szalika – jak to się robi? Jak prawidłowo zawiązać gruby zimowy szalik?

Poradnik jak zawiązać zimowy szalik.

Cóż, chociaż perfekcyjne zawiązanie szalika może wydawać się trochę skomplikowane, nie musi tak być. Na szczęście w Internecie dostępnych jest wiele zasobów, w których można znaleźć najmodniejsze sposoby wiązania szalika. Francuska ekspertka od mody Marie-Anne Lecoeur ma na YouTube pomocny samouczek pokazujący, jak prawidłowo zawiązać szalik. Według Vogue’a istnieją cztery sposoby zawiązania szalika „jak francuska dziewczyna”, a każda sztuczka jest świetnym dodatkiem do każdej garderoby, jeśli chcesz dodać coś wyjątkowego do swojego zimowego wyglądu.

Podsumowując, znaleźliśmy w sumie 18 sposobów na to jak wiązać szalik zimowy – co naprawdę wydaje się dużo jak na tak mały kawałek materiału. Stworzyliśmy również poręczny przewodnik krok po kroku za pomocą GIF-ów, który pokaże Ci dokładnie, jak korzystać z przeciętnego projektu dużego grubego zimowego szalika 40×120, jak profesjonalista.

Jak wiązać duży szal zimowy? Najprostszym i najpopularniejszym stylem jest styl europejski. Złóż szalik na pół, tak aby jeden koniec miał zagięcie, a drugi miał dwa luźne końce. Owiń środek szalika wokół szyi, końcami po lewej i jedną pętlą po prawej – każda skierowana do przodu. Wsuń dwa luźne końce przez pętlę i zaciągnij mocno.

Poradnik jak nosić szalik zimowy

Najpierw musimy zacząć naszą listę od najbardziej tradycyjnego sposobu noszenia zimowego szalika: po prostu owiniętego na ramionach . Jest to zdecydowanie najbardziej swobodny, swobodny i fajny sposób noszenia zimowego szalika, ponieważ daje francuski styl, nie wyglądając, jakbyś się zbytnio starał. Uwielbiamy takie zimowe szaliki, zwłaszcza, gdy rano wychodzimy z domu w drodze do pracy. Jest szybki, wygodny, a co najważniejsze, ciepły i stylowy.

Innym sposobem noszenia szalika tej zimy jest taki, o którym nigdy nie pomyślisz, chyba że kochasz stare hollywoodzkie filmy i nie możesz cytować „Casablanki” od początku do końca. Tak, może się wydawać, że noszenie szalika w zimie ma tylko chronić szyję przed złowieszczym, śnieżnym chłodem natury, ale wyobrażanie sobie szalików stworzonych specjalnie na szyję nie docenia ich potencjału. Tak jak uwielbiamy przekształcać jedwabne szale w letnie topy, akcesoria do włosów, a nawet fartuchy na basenie lub na plaży, tak zimowe szaliki można przekształcić w coś zupełnie innego (przez Nordstrom). I tak, w końcu możesz zdjąć swoją bąbelkową czapkę: zimowy szalik również ogrzeje twoją głowę.

Jak wiązać duży szal zimowy? Inny sposób noszenia szalika w zimie nie obejmuje tradycyjnego szalika. Możesz być zdezorientowany tym założeniem, ale posłuchaj nas: jeśli naprawdę wierzysz we wszystkie szaliki, mogą to być szaliki zimowe – i oczywiście w pełni zaufaj swoim umiejętnościom stylizacji! Po nasze przytulne wełniane szaliki sięgamy zwykle w chłodne dni, głównie dlatego, że są najcieplejsze. Któż nie chce otulić się futrzaną, puszystą dobrocią? Zwłaszcza, gdy każdego ranka zmagasz się z ujemnymi temperaturami i przedzierasz się przez śnieg. Tej zimy niekoniecznie musisz kupować wełnę, ale Twój wybór zależy wyłącznie od Twojego wyglądu.

Wskazówki dotyczące wiązania zimowego szalika.

Aby nosić zimowy szalik, gdy nie jest zbyt zimno, owiń szalik wokół szyi tak, aby jedna strona była dłuższa od drugiej, a dłuższą krawędź zawiń raz wokół szyi. Kiedy robi się zimno, ogrzej szyję za pomocą węzła paryskiego, złóż szalik na pół, zawiń go wokół szyi i przewlecz luźne końce przez pętlę zrobioną podczas składania szalika. Aby dowiedzieć się więcej o węzłach dla zimowego ciepła, przewiń w dół!

Czy zimą prawidłowo nosisz szalik? Jak wiązać duży i gruby szal zimowy? Chociaż istnieją setki sposobów na zawiązanie szalika, wszyscy staramy się znaleźć najcieplejszy sposób na uniknięcie mrozów. Oto niektóre z najcieplejszych sposobów noszenia wełnianego szalika, jak pokazano w pomocnym filmie na YouTube!

Ten styl jest idealny na mroźną jesień lub zimę. Połóż szalik na ramionach z jednym końcem nieco dłuższym niż drugi. Owiń dłuższy koniec wokół szyi i dopasuj końce, aż będą miały tę samą długość. Ten wygląd zapewnia ciepło i wygodę bez wysiłku!

,