Typ urody jesień (mężczyzna)

Typ urody jesień (mężczyzna)

Co składa się na typ urody jesiennego mężczyzny? Kim jest jesienny mężczyzna i jakie ubrania na niego pasują?

Jesienni mężczyźni mają ciemne włosy i oczy

Osoby o „jesiennych” kolorach występują w różnych odcieniach – od blond blondynki przez brunetkę po czarny kolor włosów. Rude, z wyjątkiem bardzo jasnych, kasztanowych i truskawkowych blondynek, to zazwyczaj kolory jesienne. Wszystkie rude są w jesiennych lub wiosennych kolorach. Skóra Rudowłosej Jesieni jest zwykle porcelanowo biała lub bardzo blada. Jesień może mieć również pomarańczowe odcienie lub ciemnoczerwoną skórkę. Jesień obejmuje tak szeroką gamę kolorów, że jasna jesień może wyglądać najlepiej z pomarańczami i turkusami, podczas gdy brunet lub ciemnobrązowa jesień mogą wyglądać na bardzo ciemne czekoladowe brązy, oliwkowe zielenie i głębokie pomarańczowo-czerwone.

Osoby o „zimowej” karnacji to zazwyczaj bruneci, choć naturalnie blond włosy też mogą być zimowe. Zima ma zazwyczaj porcelanowo białą lub bardzo bladą skórkę lub oliwkową (z odcieniem żółci)… ta ostatnia zazwyczaj dobrze wygląda w najciemniejszych zimowych kolorach. Może to być również zima dla osób kolorowych.

Osoby o „letnim” odcieniu są zwykle naturalnie blondynami, chociaż bardzo jasne brunetki o jasnoniebieskich oczach są czasami uważane za letnie. Zazwyczaj Summers ma bardzo jasną karnację; policzki porcelanowe białe lub różowe. Ciemne blondyny o nieco ciemniejszej karnacji mogą latem nosić nieco ciemniejsze kolory niż zwykle. Ciemniejsze lata mogą chcieć spróbować burgunda, głębokiego królewskiego fioletu i niektórych kolorów, które nakładają się z innymi kolorami zimowymi.

typ urody jesień mężczyzna

Typ urody jesień: jak powinien ubierać się jesienny mężczyzna?

Jesień. Ciepłe kolory i chłodna bryza… i często myląca garderoba. Albo jest Ci za gorąco w grubym płaszczu, albo za zimno w krótkich rękawach. Zamiast marznąć w letnich ubraniach, wznosić toast w zimowych ubraniach lub niezręcznie ściskać je razem, dlaczego nie zainwestować w solidne męskie ubrania jesienne?

Wybierz odpowiedni wzór. Niektóre wzorce są bardziej związane z upadkami niż inne. Tkaniny z jasnymi, wesołymi tropikalnymi kwiatami, takimi jak hibiskus, zwykle przypominają lato lub wiosnę i mogą wyglądać nie na miejscu podczas chłodnej, deszczowej jesieni. Jednak kratę i pepitkę świetnie nadają się na jesień; są ciemniejsze i bardziej zamknięte w sobie i uzupełniają chłodniejszą pogodę. Kolory w tym sezonie są czyste i lodowate, niczym nie różnią się od zimy; zawsze z subtelnymi niebieskimi odcieniami. Aby wymienić tylko kilka: wiśniowa czerwień, szmaragdowa zieleń, królewski błękit, magenta i fiolet. Trawa i drzewa nie mają śladu żółtego. Niebo jest jasnoniebieskie, a zima przypomina biały śnieg i lodowate morza.

Czytaj także: Jak ubrać noworodka jesienią?

Typ urody jesień: mężczyzna najprzystojniejszy w kolorach ziemi

Kolory jesieni niewiele różnią się od bogatych, ziemistych kolorów sezonu, od którego pochodzą. Są złote jak jesienny dzień i nie można ich pomylić z żadną inną porą roku. Typowe kolory w palecie to dynia, musztarda, spalony pomarańcz, brąz, camel, beż, zieleń awokado, rdza i turkus. Kolory jesieni są zawsze popularne, ponieważ dają poczucie ciepła i bezpieczeństwa.

Zazwyczaj kolor włosów, kolor oczu i odcień skóry osoby z Twoim profilem mają dużą głębię koloru i pikantną, stonowaną kolorystykę. Bogate złote, korzenne i ziemiste odcienie podkreślą Twoją karnację. Możesz nosić miękkie i bogate ciepłe kolory, takie jak jesienne liście lub egzotyczne kolory przypraw. Wybierając kolor, szukaj ciepłych złotych odcieni. Unikaj wyraźnych, jasnych kolorów, czystej bieli i czerni, które sprawiają, że wyglądasz na zmęczoną i wyblakłą. Unikaj również bardzo pastelowych kolorów, które wyglądają chłodno na Twojej skórze i sprawiają, że wyglądasz blado i chorowicie.

Nieco ciemniejsze źródła, zwłaszcza ciemnobrązowe, mogą być ubrane w limonkową zieleń, a czasem w blady jesienny kolor, np. Pomarańczowy. Zazwyczaj sprężyny mają jasne, ciepłe, złote odcienie. Zwykle mają skórę w kolorze kości słoniowej z koralową nutą na policzkach. Kolory, które do Ciebie pasują, są jasne, żywe i wyraźne z ciepłymi odcieniami. Ich kolory są szczególnie trudne do znalezienia, ponieważ nigdy nie są wyciszone ani zbyt ciemne. Twoje kolory powinny wyglądać „żywo”. Unikaj czerni i czystej bieli – będą dla Ciebie ciężkie i kontrastowe.

,